הכי חזק שיש הוא ספר קומיקס ראשון מסוגו, המשלב סיפורים עם אימון מעשי (קואצ'ינג). באמצעות הסיפורים פוגשים הילדים בתרחישים ובמצבים מעולמם, הנוגעים בשלל התמודדויות חברתיות ואישיות, ולאחריהם מוצעים לילדים פתרונות כיצד להתמודד עם אותם מצבים ולהפוך אותם לכלי שיחכים אותם ויפתח לטובה את אישיותם. חיים ולדר ומרדכי רוט חברו ליצירה שמפגישה סיפור עם אימון, עם עלילה ועם עבודה עצמית. חוויה מרתקת שמשולבים בה פנסים המאירים את הדרך. "הכי חזק שיש" הוא "תרמיל הצידה לדרך" שתמיד רציתם לילדיכם. מתוך ההסכמות לספר: "הספר מפתח אצל הילדים שליטה, וויסות עצמי, גמישות, אמפטיה והבנה רגשית של האחר". "הספר עוסק בהעצמת כוחם ורוחם של בני הנעורים ונותן כלים מרתקים בהתמודדויות היום יומיות". "בקריאת ספר זה יחסוך ההורה הרבה עוגמת נפש בעתיד, וירווה נחת בעז"ה מילדיו".


 • קטגוריה: ספרי מרדכי רוט וחיים ולדר

תיאור


 • הכי חזק שיש: שידור מיוחד ב"זמן אוויר" טוקר וולדר העצימו מאזינים

 • http://www.93fm.co.il/radio/425773/

  18:03 כ״ו באלול תשע״ז 17.09.2017עמית דניאל

  בתכנית מיוחדת במסגרת יום השידורים המיוחד – נצור לשונך – אירח מנחם טוקר ב"זמן אוויר" את חיים ולדר לשעה מרתקת של סיפורים מעצימים עם מאזינים וכמה מילים על הספר החדש שמתעתד לחולל מהפכה


  במסגרת יום השידורים המיוחד – נצור לשונך – אירח מנחם טוקר בתכניתו "זמן אוויר" את הסופר חיים ולדר לתכנית מיוחדת בה שוחחו השניים עם מאזינים בנושא ההעצמה אישית והתגברות על קשיים חברתיים.

  בתכנית, הפתיע ולדר וסיפר סיפור בה הוא מצא עצמו בסיטואציה שגרמה לו ברגע הראשון להרגיש מובך אך בתכנית, כשהוא סיפר זאת, בקע מגרונו צחוק מתגלגל, "הגעתי להרצאה, היה מקום לשלושים איש והגיעו שני אנשים. כל ה"חיים ולדר" התפוגג באותו הרגע והפך.." סיפר ולדר "אמרתי לעצמי, השתיים האלה הם הקהל שלך. בהמשך גם הגיעו ב"ה עוד אבל עדיין אמרתי 'הקב"ה הוריד לך את האף, תקבל את זה'" ולדר ניסה לחלץ מטוקר סיפור מעניין אך ללא הצלחה.

  "לספר קוראים "הכי חזק שיש – ילדים מעצימים את עצמם" וכתבתי אותו יחד עם הקאוצ'ר מרדכי רוט שהביא גם את כל השיטה של ההעצמה האישית הזו" סיפר ולדר על ספרו החדש.